ADOS onderuit tegen Atlantis in kelderduel

HOORN/MIJDRECHT – In dit nog prille nieuwe jaar blijft ADOS nog puntloos. In Mijdrecht kon de korfbalploeg uit Hoorn een speelhelft goed meekomen tegen Atlantis, ook geen hoogvlieger in deze Tweede Klasse, maar een slechte start van het tweede bedrijf zorgde ervoor dat deze Kelderkraker kansloos verloren werd, 21-13. 

Het begin was enigszins veelbelovend van de Hoornaren want de score ging redelijk gelijk op maar in de slotfase sloeg de thuisploeg een klein gaatje. Grote tegenvaller was het uitvallen van Joey Dupuy met een knieblessure.

De ruststand werd 9-6 en dat bood genoeg perspectief voor ADOS om recht te trekken. Niets was minder waar want een belabberde start van de tweede helft zorgde ervoor dat ineens het gat zeven punten werd.

Het werd hard werken voor de ploeg van Pieter Schaap maar geen bal viel meer goed en zag je aan de lichaamstaal dat het laatste beetje geloof in een goed resultaat weggevloeid was. De wedstrijd eindigde in 21-13 en hiermee blijft ADOS op de voorlaatste plaats staan in de Tweede Klasse.

Na afloop sprak onze verslaggever allereerst met Sean Rood van ADOS en trainer/coach Pieter Schaap.

Reageer op dit onderwerp


Author: admin