Machtsvertoon van jonkies Veerhuys

Hoorn – “We hebben goed de beelden van het vorige duel van FCK De Hommel geanalyseerd en daarop ons strijdplan gemaakt.” aldus Antoine Gooyers, coach van het winnende Veerhuys uit Hoorn. Met een uitblinkende Younes Daari maakte de Hoornaren gehakt van FCK De Hommel uit Den Bosch die in de vorige speelronde nog zo superieur wonnen van regerend landskampioen Hovocubo.

Na een kleine aftastfase opende de Brabanders nog wel de score maar in een tijdsbestek van zes minuten tilde ’t Veerhuys de stand naar 6-1 met onder andere een loepzuivere hattrick van Younes Daari, de topscoorder van de Nationale Eredivisie.

Tekst loopt door onder de foto


Foto: Frank Brussel

Na de rust, die bereikt werd met 6-2, probeerde de Bossenaren nog wel terug te komen in de wedstrijd 6-3, maar daarna was het wederom een ontketenend Veerhuys wat de dienst uit maakte. Met nog een kwart wedstrijd te gaan was de tussenstand inmiddels 10-3 geworden en probeerde FCK De Hommel nog wat te forceren met een vijfde veldspeler maar daarin werd er een te traag tempo gehanteerd waardoor de Hoornaren dit eenvoudig konden verdedigen.

Uiteindelijk werd de eindstand 12-5 waarbij in de slotfase ’t Veerhuys nog enkele kansen onbenut liet maar de euforie voerde de boventoon na deze puik gespeelde wedstrijd.

Tekst loopt door onder de foto


Foto: Frank Brussel

Na afloop sprak onze verslaggever met Daan Buurman en Younes Daari, spelers van ’t Veerhuys, gevolgd door Piet Gabriels, de coach van FCK De Hommel. Tot slot ook een reactie van de winnende coach Antoine Gooyers van ’t Veerhuys.

Reageer op dit onderwerp


Author: admin