OPMEER – De rechtbank heeft dinsdag 17 december het diervoederbedrijf Teeling Petfood in Opmeer failliet verklaard, als curator is aangesteld mr. K.A. Cerutti.
Teeling Petfood was leverancier van natvoer voor honden en katten. Het hoofdkantoor van Teeling Petfood staat in Hardewijk en er werken in totaal 200 mensen bij het bedrijf. Het is onduidelijk of alleen de vestiging in Opmeer failliets is verklaard of het hele bedrijf.
Teeling Petfood startte in 1942 met het verwerken van vlees- en slachtproducten en was sinds 1989 gespecialiceerd in het produceren van honden- en kattenvoeding
Of het bedrijf in Opmeer een doorstart krijgt is ook nog onduidelijk
Tips?
Heeft u een tip of foto mail deze naar redactie@wfnieuws.nl Vergeet er niet bij te vertellen waar de foto is genomen en waar het overgaat.
Reageer op dit onderwerp